Yangın
Kapıları Alımı ve Kurulumu
İhaleyi Düzenleyen: Antalya Bilim Üniversitesi
Adresi: Çıplaklı Mah. Akdeniz Bulvarı No: 290 A
Döşemealtı / ANTALYA
Telefonu: 0242 245 00 00
İhale İlanının Görülebileceği
İnternet Adresi:
https://antalya.edu.tr/tr/bolumler/satin-alma-mudurlugu/icerik/ihaleler
İhale No: 20260409
İhale Türü: Açık
İhale
İhale Konusu: Antalya
Bilim Üniversitesi- Yangın Kapıları Alımı ve Kurulumu İhalesi
İhale Kapsamı: Yangın Kapıları Temini Demontaj ve Montajı
İşin Yeri: Üniversite Ana Kampüsü (Döşemealtı) Kız Yurdu
Başvuru Başlangıç Tarihi ve Saati : 04 Eylül 2026 - 10:00
Başvuru Son Teslim Tarihi ve Saati :
11 Eylül 2026 - 10:00
Geçici Teminat: İstenmemektedir
Kısmi Teklif: Verilemez
Talep Eden Birim: İdari ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü
Satın Alan Birim: Satın Alma Müdürlüğü
İhale tekliflerinin değerlendiriliceği
yer: Antalya Bilim Üniversitesi, Döşemealtı
Kampüsü RGS28 nolu toplantı salonu
İhale tekliflerinin
değerlendirileceği gün ve saat: 11 Eylül 2026, Saat 11:00
İhale Komisyonunun Değerlendirme
Sonucunun İlan Tarihi ve Saati:
11 Eylül 2026- Saat 15:00
İhale konusu ekipmanların teslim ve
montaj süresi:
İhaleyi konusu malzeme ve ekipmanlar, İhale Değerlendirme
Komisyonunun sonuç ilanı tarihinden başlamak üzere en geç 60 gün içerisinde,
yerinde montajı yaparak ürünleri teslim etmelidir. Ürünlerin teslimatının
gecikmesi halinde, geciktirilen takvim günü esas olmak üzere gecikme cezası
uygulanır.
İlgili Kişi:
Teoman ALTAY (Satın Alma Müdürü)
İhaleye katılım
şartları ve firmalardan istenen belgeler aşağıdaki gibidir:
a)
İsteklilerin gerçek veya tüzel kişi olması (Özel ve tescil
edilmemiş ortaklıklar kabul edilmez),
b)
İsteklilerin, son tebligat adreslerini gösteren Vergi Levhasının
bulunması,
c)
İsteklilerin, Ticaret Siciline kayıtlı ve halen faaliyette
bulunduklarına dair ihale tarihli faaliyet belgesinin bulunması, (Faaliyet
belgesinin ihalenin ilan gününden veya davet mektubu tarihinden sonra alınmış
olması ve iştigal konuları arasında ihale konusu işin bulunması gerekmektedir),(Sözleşeme
aşamasında)
d)
İsteklilerin şirket ortakları, hisseleri ve görevlerini belirten
Ticaret Sicil Kuruluş Gazetesi örneğini varsa değişiklikleriyle birlikte ibraz
etmeleri,
e)
Bağlı olunan Ticaret Odasından Yetki Belgesi,
f)
Gerçek kişi olan istekliler adına vekaleten iştirak ediliyorsa,
iştirak edenin noter tasdikli vekaletname ile imza sirkülerini vermesi,
g)
İsteklilerin kendi adlarına teklif vermeye ve bu husustaki
işlemleri yapmaya yetkili olduklarını gösteren noter tasdikli imza sirküleri ve
vekaletname ibraz etmeleri,
h)
Ticaret odasından ihalelere katılmaya yasaklı olmadığını
gösteren ihale tarihli belge bulunması,
i)
Teklif ile birlikte verilecek olan İhale Dokümanları ile istenen
tüm evrakların, şirket imza sirkülerinde tam yetkili olarak tanımlanan
kişi/kişiler tarafından imza edilmesi (Bu imzalar ile imzalanan tüm evrakın
taşıdığı hükümlerin kabul edildiği taahhüt edilmektedir).
j)
İsteklinin kesinleşmiş Vergi borcunun bulunmaması,(5.000TL ve
üstünde)
k)
İsteklinin EKAP üzerinden ihaleye katılmasında yasaklı
olmadığına dair yazının olması
İhaleye katılmak isteyen firmalar İhale dokümanlarını, 1.000 TL karşılığında dekontu ibraz ederek Satınalma Müdürlüğü’nden
teslim alabilir.
İhale dokümanı
için Antalya Bilim Üniversitesi hesabına doküman bedeli yatırılarak dekontu
ibraz edilmelidir. Doküman bedeli aşağıda belirtilen banka hesabına ihale
numarası belirtilerek yatırılır.
Hesap İsmi : ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ
Banka/Şube : VAKIFBANK/Antalya
Şube
Hesap No
: 00158007300747052 - TL
IBAN
No
: TR64 0001 5001 5800 7300 7470 52
Teklifler, ilanda belirtilen son başvuru tarihi
ve saatine kadar
Antalya Bilim Üniversitesi
Satın Alma Müdürlüğü
Çıplaklı Mah. Akdeniz Bulvarı No: 290 A Döşemealtı / ANTALYA
adresine elden veya taahhütlü teslim
edilecektir. Postadan kaynaklanan gecikmeler dikkate
alınmayacaktır.
İhale Dosya Ekleri
·
Birim
Fiyat Teklif Tablosu ve Formu
·
004
ABU Yangın Kapıları Sözleşme Taslağı
·
005
ABU Yangın Kapıları İdari Şartname
·
006
ABU Yangın Kapıları Sistemi Teknik Şartnamesi